MGLKS Grom Więcbork - strona nieoficjalna

19 urodziny obchodzi Przybylski Mateusz

pon.

12-2017

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

3 punkty w Kowalewie

• autor: zabinho93, 2017-08-27 21:21

Do meczu w Kowalewie Pomorskim trener Sylwester Trzósło miał do dyspozycji następujących zawodników:
Mateusz Kunek, Waldemar Janicki, Mateusz Tuński (C), Damian Meyer(80"Marcin Poznań), Karol Skiba, Mariusz Żychski, Mateusz Przybylski, Łukasz Nowak(81" Piotrek Zawidzki), Kamil Adamski, Barłomiej Kosmela(71" Krystian Cyran), Remigiusz Błociński(62"Andrzej Bilicki)

Piłkarze Gromu Więcbork odnieśli pierwsze zwycięstwo w lidze okręgowej.
Dobra koncentracja przed meczem sprawiła, że to gromowcy do 15 minuty prowadzili już 2:0 po bramkach Adamskiego i Kosmeli. Padła również bramka na 3:0, ale Remigiusz Błociński był na minimalnym spalonym. Do 25 minuty swoje trzy sytuacje stworzyli piłkarze Kowalewa, ale dobrze spisująca się obrona nie pozwoliła na utratę bramki. W 35 minucie mocny strzał zza pola karnego Łukasza Nowaka zatrzymał się na poprzeczce gospodarzy. 7 minut później kolejna próba zdobycia bramki kontaktowej jednak strzał piłkarza Kowalewa prosto w mur Gromu. Tuż przed przerwą swoją sytuację na strzelenie drugiej bramki miał Bartłomiej Kosmela, ale lepszy okazał się bramkarz Kowalewa. W 44 minucie ładną akcją popisali się piłkarze Gromu. Prostopadłe podanie od Błocińskiego wykończył Przybylski i goście schodzili do szatni z 3 bramkami przewagi. Do przerwy 0:3 dla Gromu.

Na początku drugiej połowy bardziej ruszyli do odrabiania strat piłkarze Kowalewa co poskutkowało bardzo kontrowersyjnym rzutem karnym w 53 minucie spotkania. Niesłusznie podyktowaną 11 obronił Mateusz Kunek.
w 62 minucie meczu doszło do groźnego starcia Remigiusza Błocińskiego z piłkarzem Promienia co skutkowało natychmiastową zmianą. Na boisku pojawił się Andrzej Bilicki. Po kilka sytuacji stworzyły sobie obie ekipy. Końcówka meczu należała do gospodarzy, ale na posterunku był Kunek wraz z dobrze spisującą się linią obrony. W 80 minucie meczu po raz kolejny został poturbowany nasz filar Damian Meyer, który z urazem barku musiał opuścić boisko. Trzy minuty później silnym wbiciem piłki w nasze pole karne piłkarz Promienia Kowalewo "nabił" naszego kapitana Mateusza Tuńskiego i piłka znalazła drogę do bramki. Do końca meczu gospodarze mocno atakowali bramkę strzeżoną przez Kunka, ale udało nam się dowieźć bezpiecznie wynik. Cała drużyna zasługuje na wyrazy uznania. Droga do Kowalewa była bardzo długa, ale trzy punkty jadą do Więcborka.

Autor: Treść:pozostało znaków:

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

GROM WIĘCBORKFlisak Złotoria

Mustang Ostaszewo 1:1 KS Łochowo
Wojownik Wabcz 4:4 Tor Laskowice
BKS Bydgoszcz 3:0 Iskra Ciechocin

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. zabinho93 26