MGLKS Grom Więcbork - strona nieoficjalna

19 urodziny obchodzi Przybylski Mateusz

pon.

12-2017

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Remis z Radzynianką

• autor: zabinho93, 2017-08-27 21:12

Do dyspozycji trenera Sylwestra Trzósło było dziś 18 zawodników :
Mateusz Kunek, Damian Meyer, Aleksander Lizik, Mariusz Żychski, Mateusz Przybylski(88" Marcin Poznań), Łukasz Nowak, Kamil Adamski(77" Vladimer Erkvania), Bartłomiej Kosmela(73"Krystian Cyran), Waldemar Janicki, Krystian Gierszewski, Remigiusz Błociński(46"Andrzej Bilicki),- Bethke Łukasz, Karol Skiba,Łukasz Słupikowski

więcej w rozwinięciu

nowa-galeria-6641329.jpg nowa-galeria-6641330.jpg nowa-galeria-6641331.jpg

Mecz dobrze zaczęli gospodarze bo w 4 minucie meczu Bartłomiej Kosmela dograł piłkę do Waldemara Janickiego a ten pewnym strzałem głową wyprowadził naszą drużynę na prowadzenie. Goście po stracie gola nie zrazili się i ruszyli do ataków, gdzie po straconej bramce mieli swoje trzy sytuacje na wyrównanie spotkania. Kilkanaście minut później strzał Łukasza Nowaka pewnie broni bramkarz gości. Większą część pierwszej połowy gra toczyła się w środku pola, gdzie arbiter pozwalał czasami na bardzo ostrą grę obu drużyn. W 25 minucie meczu swoją szansę na podwyższenie wyniku miał Bartłomiej Kosmela strzelając głową ponad poprzeczką. Kilka chwil później swoją sytuację na bramkę kontaktową mieli goście nie trafiając z 7 metrów. Przed końcem pierwszej połowy jeszcze jedna sytuacja przyjezdnych na wyrównanie, lecz niecelnie zawodnik Radzynianki.

W przerwie boisko musiał opuścić Remigiusz Błociński odczuwający jeszcze zderzenie z meczu w Kowalewie Pomorskim  a w jego miejsce wszedł Andrzej Bilicki
Goście ruszyli do odrabiania strat i już w pierwszym rzucie rożnym groźnym strzałem popisał się zawodnik radzynianki  minimalnie chybiąc. Kilka minut ostrej gry w środku pola w konsekwencji Kosmela i Adamski ukarani żółtymi kartkami.  Zarówno Grom i Radzynianka stworzyły sobie po kilka dogodnych sytuacji na strzelenie bramki. W 73 minucie pojawił się na boisku Krystian Cyran za Bartka Kosmelę. Dwie minuty później Damian Meyer fauluje zawodnika gości w polu karnym, sędzia wskazuje na "11". Pewnym strzałem zawodnik Radzynianki doprowadza do remisu. W 77 minucie  boisko opuścił Kamil Adamski a za niego wszedł powracający do gry Vladimer Erkvania, który chwilę później podkreślił swoją obecność strzałem z dużej odległości. Goście nie rezygnowali z ataków na bramkę gromu i kilka minut później zmarnowali swoją szansę wyjścia na prowadzenie. W końcówce meczu rajdem popisał się Andrzej Bilicki, który dośrodkowywał piłkę do Krystiana Cyrana a ten minął się z nią w polu karnym. Chwilę później goście minimalnie obok bramki z rzutu rożnego. W 88 minucie na boisku pojawił się Marcin Poznań, który zastąpił Mateusza Przybylskiego.
W 90 minucie Vladimer Erkvania z rzutu wolnego ponad poprzeczką gości.

Na następny mecz piłkarze Gromu jadą 2 Września do Drwęcy Golub Dobrzyń. Mecz odbędzie się o godzinie 12:00.

©Zakaz kopiowania i rozpowszechniania materiałów.

Autor: Treść:pozostało znaków:

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

GROM WIĘCBORKFlisak Złotoria

Mustang Ostaszewo 1:1 KS Łochowo
Wojownik Wabcz 4:4 Tor Laskowice
BKS Bydgoszcz 3:0 Iskra Ciechocin

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. zabinho93 26