MGLKS Grom Więcbork - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Buttony

Logowanie

Kalendarium

16

12-2017

sobota

17

12-2017

niedziela

19 urodziny obchodzi Przybylski Mateusz

18

12-2017

pon.

19

12-2017

wtorek

20

12-2017

środa

21

12-2017

czwartek

22

12-2017

piątek

Statystyki drużyny

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 61, wczoraj: 124
ogółem: 303 387

statystyki szczegółowe

Statystyki zawodników

Czas gry

1. Żychski Mariusz
Żychski Mariusz 450 minut
2. Kunek Mateusz
Kunek Mateusz 450 minut
3. Kamil Adamski
Kamil Adamski 437 minut
4. Łukasz Nowak
Łukasz Nowak 435 minut
5. Damian Meyer
Damian Meyer 433 minut
6. Tuński Mateusz
Tuński Mateusz 360 minut
7. Lizik Aleksander
Lizik Aleksander 360 minut
8. Kosmela Bartłomiej
Kosmela Bartłomiej 323 minut
9. Przybylski Mateusz
Przybylski Mateusz 300 minut
10. Gierszewski Krystian
Gierszewski Krystian 256 minut
11. Błociński Remigiusz
Błociński Remigiusz 190 minut
12. Bilicki Andrzej
Bilicki Andrzej 189 minut
13. Słupikowski Łukasz
Słupikowski Łukasz 185 minut
14. Janicki Waldemar
Janicki Waldemar 180 minut
15. Erkvania Vladimer
Erkvania Vladimer 164 minut
16. Cyran Krystian
Cyran Krystian 115 minut
17. Skiba Karol
Skiba Karol 90 minut
18. Marcin Poznań
Marcin Poznań 30 minut
19. Piotr Zawidzki
Piotr Zawidzki 10 minut
20. Robert Rodak
Robert Rodak 5 minut

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

GROM WIĘCBORKFlisak Złotoria
GROM WIĘCBORK 2:2 Flisak Złotoria
2017-09-09, 17:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 6
Flisak Złotoria - Iskra Ciechocin
Tor Laskowice - BKS Bydgoszcz
KS Łochowo - Wojownik Wabcz
Pomorzanin Serock - Mustang Ostaszewo
GROM WIĘCBORK - Gryf Sicienko
Radzynianka Radzyń Chełmiński - Start Eco - Pol Pruszcz
Drwęca Golub Dobrzyń - Pomorzanin Toruń
Promień Kowalewo Pomorskie - Victoria Lisewo

Wyniki

Ostatnia kolejka 5
GROM WIĘCBORK 2:2 Flisak Złotoria
Pomorzanin Toruń 4:1 Radzynianka Radzyń Chełmiński
Gryf Sicienko Drwęca Golub Dobrzyń
Start Eco - Pol Pruszcz 1:1 Promień Kowalewo Pomorskie
Victoria Lisewo 2:2 Pomorzanin Serock
Mustang Ostaszewo 1:1 KS Łochowo
Wojownik Wabcz 4:4 Tor Laskowice
BKS Bydgoszcz 3:0 Iskra Ciechocin

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. zabinho93 26